28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Replaced demo

Nos már a videókon is látszott, hogy valami kivételesen csodálatos alkotásról van szó, de játszva még ennél is sokkal komolyabb élmény!!! Egyszerűen imádom! Ismét eltolták a megjelenést, remélhetőleg az április 14. már végleges marad!

Vissza

Fórumszabályzat