28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Őrület, mi megy itt, elképesztően csúcs eddig ez az év is!!! Nioh 3, RE Requiem, Crimson Desert, Replaced, Saros....már így is fenomenális hónapkon vagyunk túl. Nekiugrok a Directive 8020-nak holnap végre, jövő csütörtökön érkezik a Mechanicus II, aztán rá pár napra itt a 007 First Light. Soha rosszabb évet!

Vissza

Fórumszabályzat