A játék szép, az irányítás kellemesen arcade (150nel nem veszünk be kanyart) és a táj is szép. És már kétszer javasolta a játék, hogy emeljem a nehézséget. A másodikat lehet visszavonom, mert ott már tuning is kell a kocsikra... Hát ugyanolyan autóval állva hagy a gép az egyenesben...
Mondjuk mentem egy-két multis kört is, kíváncsiságból, ott is vannak érdekes dolgok. Ugyanolyan autók (és ott tuning sincs) és az első kanyarnál már 5 sec a hátrányom... Gondolom kormány és manuális váltó vagy valami hasonló lehet a trükk, más ötletem nincs rá... Vagy simán csalik, mert a másodikra is 10 secet vert.
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
