28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Már nagyon régóta nem játszottam autós játékkal, de a Japán helyszín miatt nem bírtam megállni és csak behúztam a Forza Horizon 6-ot. Persze annyira még én sem vagyok elvetemült, hogy ezt is bill+egérrel játsszam, rendeltem kontrollert is, tegnap pedig kicsit belenéztem este. Olyan jól sikerült belenézni, hogy reggel hatkor feküdtem le, jó lesz ez.
A játék szép, az irányítás kellemesen arcade (150nel nem veszünk be kanyart) és a táj is szép. És már kétszer javasolta a játék, hogy emeljem a nehézséget. A másodikat lehet visszavonom, mert ott már tuning is kell a kocsikra... Hát ugyanolyan autóval állva hagy a gép az egyenesben...
Mondjuk mentem egy-két multis kört is, kíváncsiságból, ott is vannak érdekes dolgok. Ugyanolyan autók (és ott tuning sincs) és az első kanyarnál már 5 sec a hátrányom... Gondolom kormány és manuális váltó vagy valami hasonló lehet a trükk, más ötletem nincs rá... Vagy simán csalik, mert a másodikra is 10 secet vert.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Vissza

Fórumszabályzat