28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Hatalmas fenntartásaim vannak ezzel a játékkal kapcsolatban és kétkedve fogadtam a 9/10, 10/10 meg abszolút GOTY értékeléseket. Amit láttam 2 előzetesben játékmenetet, az nem váltott ki belőlem semmi ámulatot. Inkább mondtam volna csalódást keltőnek és ásítozósnak. Ettől függetlenül lehet élőben más. De gyanús az egekbe tolt hype.
davkar9
davkar9 [11521]
Bondman egész jó lett. Történet, karakterek, hangulat mind remek, ötletesen merít a filmekből. Egyedül a gunplay ami egy kicsit vegyes. A kötelező Bondcharted részek annyira nem tetszettek, legalábbis a nagy nyílt terepű lövöldék. Zárt helyeken ahol két pisztolylövés közé egy-két pofont is be lehet vinni azért izgalmasabb.

Vissza

Fórumszabályzat