28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Van demo??!!! KELL! Iszonyat komoly videók alapján a második rész!

Rogue Trader újrajátszáson én is nagyon gondolkozom, mert ma jelenik meg a 3. és egyben utolsó DLC....de basszus az alapjáték is majdnem 130 óra volt! Így mennyi lenne? 200?
davkar9
davkar9 [11521]
Kipróbáltam a Mortal Shell 2-t ha már rendesen demózták. Hígított verziókkal játszottam (jedi), ez nem tudom mennyire számít "rendes" souls-likenak. Vibe-ra nagyjából ráéreztem, combat hol ment hol nem. Sima mobok 3 ütéséből meghalni szerintem túlzás, de az első ilyen után még el tudtam bicegni, a kvázi két élet (karakter és a meztelen mód) mellett tudtam is folytatni. Volt valami mini boss is, még az is lement. Aztán potik elfogytak, meghaltam mert hát nyilván. Levontak egy csomó "pénzt", tábortűz vagy 15 percre volt. Néztem magam elé, hogy kell e ez nekem, aztán léptem is ki és töröltem. Volt már korábban, hogy majdnem elcsábultam és beneveztem egy DS-ra, de így megnyugodtam, hogy ez a műfaj nem nekem való.

2+ éve tolódik, hogy majd kipróbálom a Pathfindereket előtte, de feladtam így elkezdtem végre a Rogue Tradert. 40k-t legalább ismerem valamennyire, így a lore és rendszerekbe könnyeben beleszoktam. Tetszik, viszont fú, ez egy hosszú játék lesz...

Vissza

Fórumszabályzat