Én decemberben fogtam neki, de csak a prológus végéig vittem el összességében, mert ahogy megcsináltam egy karaktert, és belefogtam vele a játékba, már egy másikon járt az eszem. Azután belecsömörlöttem. Úgyhogy akkor úgy döntöttem, hogy félreteszem míg ki nem jön a Season Pass 2 két dlc-je is. Addig meg igyekszem kitalálni, hogy milyen karakter legyen majd.
(Bár az örömteli, hogy az Operative-on buffoltak egy sort a közelmúltbeli patchben, mert a kipróbált karakterek közül a legjobban magaménak érződő, az talán egy Crime Lord Operative volt. A legkeményebb a Bladedancer volt, de azt iszonyat egydimenziósnak éreztem - csak harci gép, a social oldalon nulla, miközben main karakternek az utóbbi hiányát nagyon nem szenvedhetem.)
Endure. In enduring, grow strong.

