28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

gothmog
gothmog [5162]
Rogue Traderben milyen karaktert indítottál?

Én decemberben fogtam neki, de csak a prológus végéig vittem el összességében, mert ahogy megcsináltam egy karaktert, és belefogtam vele a játékba, már egy másikon járt az eszem. Azután belecsömörlöttem. Úgyhogy akkor úgy döntöttem, hogy félreteszem míg ki nem jön a Season Pass 2 két dlc-je is. Addig meg igyekszem kitalálni, hogy milyen karakter legyen majd.
(Bár az örömteli, hogy az Operative-on buffoltak egy sort a közelmúltbeli patchben, mert a kipróbált karakterek közül a legjobban magaménak érződő, az talán egy Crime Lord Operative volt. A legkeményebb a Bladedancer volt, de azt iszonyat egydimenziósnak éreztem - csak harci gép, a social oldalon nulla, miközben main karakternek az utóbbi hiányát nagyon nem szenvedhetem.)

Endure. In enduring, grow strong.

davkar9
davkar9 [11521]
Kipróbáltam a Mortal Shell 2-t ha már rendesen demózták. Hígított verziókkal játszottam (jedi), ez nem tudom mennyire számít "rendes" souls-likenak. Vibe-ra nagyjából ráéreztem, combat hol ment hol nem. Sima mobok 3 ütéséből meghalni szerintem túlzás, de az első ilyen után még el tudtam bicegni, a kvázi két élet (karakter és a meztelen mód) mellett tudtam is folytatni. Volt valami mini boss is, még az is lement. Aztán potik elfogytak, meghaltam mert hát nyilván. Levontak egy csomó "pénzt", tábortűz vagy 15 percre volt. Néztem magam elé, hogy kell e ez nekem, aztán léptem is ki és töröltem. Volt már korábban, hogy majdnem elcsábultam és beneveztem egy DS-ra, de így megnyugodtam, hogy ez a műfaj nem nekem való.

2+ éve tolódik, hogy majd kipróbálom a Pathfindereket előtte, de feladtam így elkezdtem végre a Rogue Tradert. 40k-t legalább ismerem valamennyire, így a lore és rendszerekbe könnyeben beleszoktam. Tetszik, viszont fú, ez egy hosszú játék lesz...

Vissza

Fórumszabályzat