
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Ki mivel játszik mostanában?
A stamina kivétele ugye hatalmas segítség. Konkrétan korlátlanul lehet csapkodni jobbra-balra. 

Tökre unatkoztam, mondom, megnézem, mivel játszol. Fel is készültem már, hogy lehordom a játékokat a pi***ba, erre a Mortal Shell II odaszögezett a képernyő elé! Ez valami ku**a jó!
Persze, estem-keltem, de ez a játék végre nem a vérré szívatásra van kihegyezve. Nem ezredmásodpercre kell védeni / kitérni, nem egy béna, lomha f*sszal kell menni(!!!), futásból lehet támadni. A shotgun / nyílpuska üdítő színfoltot ad a játéknak. A fejlesztés sincs agyon bonyolítva.
Szuper a gyorsutazás, de azért, remélem, majd a beaconok közt is lehet közvetlenül utazni. Az Erdő Asszonya azért megizzasztott, úgy nyolcadjára meg lett már 14-es szinten. A történet mellékes is, és csak remélni tudom, hogy a teljes játékban sem lesz olyan, hogy valami lehetetlenül nehéz lesz.
Kicsit még reszelnek a kitérés reagálására, és még jobb lesz. Ilyen se volt még, hogy alig várom, hogy megjelenjen egy játék.
A többi játék viszont sz*r
Persze, estem-keltem, de ez a játék végre nem a vérré szívatásra van kihegyezve. Nem ezredmásodpercre kell védeni / kitérni, nem egy béna, lomha f*sszal kell menni(!!!), futásból lehet támadni. A shotgun / nyílpuska üdítő színfoltot ad a játéknak. A fejlesztés sincs agyon bonyolítva.
Szuper a gyorsutazás, de azért, remélem, majd a beaconok közt is lehet közvetlenül utazni. Az Erdő Asszonya azért megizzasztott, úgy nyolcadjára meg lett már 14-es szinten. A történet mellékes is, és csak remélni tudom, hogy a teljes játékban sem lesz olyan, hogy valami lehetetlenül nehéz lesz.
Kicsit még reszelnek a kitérés reagálására, és még jobb lesz. Ilyen se volt még, hogy alig várom, hogy megjelenjen egy játék.
A többi játék viszont sz*r

Dark Archon
Demo napot tartottam.
Mortal Shell II: Olyan hangulatos, mint a videók alapján, de mivel single player only, így nem feltétlen fogok belevágni. De azért csábító...
Valor Mortis: Ez nagyon ígéretes! Pont azt adja, amit a videók alapján reméltem. Elhalasztották szeptemberről októberre, de nem is baj. Annyi cím lesz szeptemberre, hogy az nem is igaz!
1666: Amsterdam: A bejelentő videó felcsigázott, a könyvtáras bohóckodásnál töröltem. Ez sajnos nagyon nem az én világom.
Onimusha: Way of the Sword: Eddig is iszonyatosan vártam, a demo után meg még inkább piszkosul várom!!!
Ez hatalmasjó móka lesz! 
Mortal Shell II: Olyan hangulatos, mint a videók alapján, de mivel single player only, így nem feltétlen fogok belevágni. De azért csábító...
Valor Mortis: Ez nagyon ígéretes! Pont azt adja, amit a videók alapján reméltem. Elhalasztották szeptemberről októberre, de nem is baj. Annyi cím lesz szeptemberre, hogy az nem is igaz!
1666: Amsterdam: A bejelentő videó felcsigázott, a könyvtáras bohóckodásnál töröltem. Ez sajnos nagyon nem az én világom.
Onimusha: Way of the Sword: Eddig is iszonyatosan vártam, a demo után meg még inkább piszkosul várom!!!
Ez hatalmasjó móka lesz! 
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
