)
Azt mondja, középsulis éveiben már várta mikor jön Pestre egyetemre, itt lesz egy csom koncert, stb.
Azóta azt mondja, hogy Szombathelyen több koncerten volt mint Pesten...
Persze ez a tétele azóta lehet hogy borult, mert most szerintem éppen detoxikálódik a Marduk koncert után, a közeljövőben meg kb. hetente-kéthetente iktat be magának egy zúzdát
(csak pénzzel vajon bírja-e)


