28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
Kaposvári.

Ó, hogy a villám vágja darabokra a Sevillát!

Sevilla - BARCA 0:0 (most nem fognak a BL-ben indulni)

Amúgy az MTK-t nem nevezném kiscsapatnak.

sakálemberek...

Szt. Péter
Szt. Péter [1348]
Hát igen!

Kikapott az AC Milan, x-elt az Inter (a Parma ellen, ami olyan, mint Magyarországon a Siófok [a nagyoknak mindig oda piszkál])!

Lazio hozta a formáját, ahogy látom legalábbbis!
Amúgy nem kell sajnálni őket a bírók miatt, mert ahogy futball berkekben emlegetik (egy évad során = a csapat elleni, és a csapat melletti döntések aránya [azaz amennyit vesznek, kb. annyit adnak is])!

A berlini mecs király lehetett, mindjárt utána is nézek a nyilatkozatoknak (fitogtatom a német tudásom)!

Kaposvári vagy vazz?

Senki se Szt., csak én!!! :-)

RASTA guy
RASTA guy [11867]
Brescia - Milan 1:0
Inter - Parma 1:1

Lámerek, elvesznek mindent a Laziotol és ilyen bénák? LOL!

Bologna - Lazio 0:2 ! 45' - Simeone Ingzaghi, 56' Favalli
EZ már valami.

2 lesz a Lazio, ez biztos! Mancini-nek végre valahára sikerülthetne valami, miután a bírók mindig csapják szegény Laziot. Amúgy először én is utáltam a Laziot - de megláttam, hogy mennyire ellenük vannak a buzi bírók, rögtön megsajnáltam őket.

Más.

Hertha - BAYERN 3:6

Mint a Webley-ben, vazzeg!!!
Királyt egy picit sajnálom, nagyon kicseszték.

Kaposvári Rákóczi-NABI - Kecskemét 3:2


Ma minden focieredmény jó.

sakálemberek...

Vissza

Fórumszabályzat