28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

MAgi
MAgi [1008]
Nekem most a Sziget lesz a nyaralás!
És remélem is, hogy elviszi az összes lémet!

Slayer rulzzz!

"Only human" - Agent Smith

Gerry
Gerry [8082]
No, ezzel a szigeteléssel mindig is az volt a bajom, hogy a nyaralás elviszi a költőpénzem egy részét, ezek után már nem futotta rá, ill. héba-hóba (főként hébe.

De most már-már egy tipikus svájci bank mintájára horribilis összegeket halmoztam fel, így ha még időm is lessz...

RESZKESSSSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat