No, ezzel a szigeteléssel mindig is az volt a bajom, hogy a nyaralás elviszi a költőpénzem egy részét, ezek után már nem futotta rá, ill. héba-hóba (főként hébe

.
De most már-már egy tipikus svájci bank mintájára horribilis összegeket halmoztam fel, így ha még időm is lessz...
RESZKESSSSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!