28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Ja, tegnap megvettem Michael Romeo szólóalbumát (Symphony X gityós), mondjuk az volt írva rá, hogy 2000-es kiadás, bazz, azt otthon látom, hogy '94-es, csak újra kiadták és azt írták kívülre, de kellemesen csalódtam, nem szól rosszul, valszeg újrakeverték vagy masterizálták, vagy már csak akkor is ilyen jól szólt

A címe, The Dark Chapter, végülis pofás darab, instiment végíg, szólózgat rendesen a gyerek, meg mindent ő csinál, billentyű, bass...

Szal nem rossz... Mondjuk megfogadtam, hogy csak olyan CD-t veszek, aminek előbb utána nézetem, de most sem sikerült betartani, de mivel nem rossz, most kivételesen nem buktam akkorát, mint szoktam...

Vissza

Fórumszabályzat