A címe, The Dark Chapter, végülis pofás darab, instiment végíg, szólózgat rendesen a gyerek, meg mindent ő csinál, billentyű, bass...
Szal nem rossz... Mondjuk megfogadtam, hogy csak olyan CD-t veszek, aminek előbb utána nézetem, de most sem sikerült betartani, de mivel nem rossz, most kivételesen nem buktam akkorát, mint szoktam...

