28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Én gondoltam, fölveszem kazira a koncertet. Be is tettem beállítottam a videot 21.00 előtt pár perccel elíndítottam a felvételt. Közbe meg mást néztünk, csak később vettem észre hogy rohadt sokat csúszik a koncert és Így az utsó szám nem fért rá a kazira

Minden esetre a Rock am Ring nagyon májer volt.

ui: Nagyon tetszett amikor Ulrich odaadta a dobverőt Hammetnek és avval pengetett

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat