Minden esetre a Rock am Ring nagyon májer volt.
ui: Nagyon tetszett amikor Ulrich odaadta a dobverőt Hammetnek és avval pengetett

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT