28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Az már igen nagy baj, ha barátnő mellett is eljátszogatsz vele..

Nagyságrendekkel jobb, ha ő játszogat el vele.
Daniel's
Daniel's [43]
Én általában a fütyimmel játszok! Persze csak akkor ha nincs itthon a barátnőm!
Hidjétek el, ez a legjobb játék!

Vissza

Fórumszabályzat