istenem emberek, ez szinte hihetetlen, hogy senki sem játszik a Gothic 2-vel...Itt a nyár, lenne idő bebarangolni ezt a hatalmas világot. Sztem a nyáron nem lesz faszább gém nála...A TombRaider:AOD ps2-es verziójáról nem sok jót emlegetnek
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.