28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

imq
imq [1592]
istenem emberek, ez szinte hihetetlen, hogy senki sem játszik a Gothic 2-vel...Itt a nyár, lenne idő bebarangolni ezt a hatalmas világot. Sztem a nyáron nem lesz faszább gém nála...A TombRaider:AOD ps2-es verziójáról nem sok jót emlegetnek

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Vissza

Fórumszabályzat