ha valamihez nem értesz, vagy nem tetszik, az nem jelenti azt, hogy szar is...
ha neked nem tetszik, az egy dolog, de kijelenteni valamiről, hogy ezért szar, az viszont ritka idióta jellemre vall...

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

szóval nem csalódtam a gammába...
