28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hó végén itt az új Tomb Raider (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ElitE
ElitE [419]

okoska barátom... ne kapjunk már össze ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!

Vissza

Fórumszabályzat