28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

TFT monitor



Írd ide hozzászólásod:

fehtam
fehtam [18]
És szerinted Counter-Strike-ra meg Doom 3 -ra is jó lessz a TFT ?
Jew
Jew [65]
Nekem samsung syncmaster 152t-m van és meg vagyok vele elégedve. A szemem már nem folyik ki több órai monitor előtt ülésnél és a szinek is jobbak. Játékra és filmnézésre abszolut alkalmas.

Vissza

Fórumszabályzat