Ez az Atlantisz dolog is nagyon furcsa. Szerintem létezett, csak vmi más dimenzióban vagy mittomén. És egyébként az emberiség honnan tudja h létezett? Dokumentumokból v honnan?
Oylan nincs h elsüllyedt, és eltűnt...vagy mégis?
Morning will come. Just pray you're there to see it.