28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

a varga
a varga [849]
igen, igen. De erre rájött egy amerikai tudós, Moray is. Ugyan az volt a lényeg mint Teslánál, vagy legalábbis hasonló, mert tesla műveiből indult. Meg persze Tesla nevéhet fűződik a váltóáram is. És kidlgozott különböző "váltókat", amelyekkel egyszerűbben lehetett elosztani az áramot, a kisebb felhasználók számára. Aki olvasta a Tiltott találmányokat, annek ez ismerős lehet
igen, de ezt az légkörös energia forrást, állítólag fel is használta, autójának meghajtásához.

...:::Barcelona Rules:::...

Osmium
Osmium [2326]
Sokan biztosan nem tudjátok, de Tesla igazi találmánya az áramforrás nélkül világító izzó volt. Meg is vizsgálhatták a tudósok, csak egyet kért: az antennához-amivel a légkörből nyerte ki az energiát-nem nyúlhattak. És működött! természetesen eltitkolták a dolgot, és megtiltották neki hogy ilyeneket csináljon. Azt vallotta, hogy a térben, a levegőben több energia van mint amit az atomokból nyerhetünk. És megtalálta a módját hogy kell kinyerni.

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Vissza

Fórumszabályzat