28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Ez bizony így van! Létezik térenergia mégpedig végtelen mennyiségben! Nem is tudtam, hogy ezt már vki régebben is felfedezte, és sikerült alkalmaznia. Csak egy magyar csoportról tudok, akik egy ilyen 'térenergia-kicsatoló készüléken' dolgoznak már egy jóideje.

"Find out who you really are"

Osmium
Osmium [2326]
Sokan biztosan nem tudjátok, de Tesla igazi találmánya az áramforrás nélkül világító izzó volt. Meg is vizsgálhatták a tudósok, csak egyet kért: az antennához-amivel a légkörből nyerte ki az energiát-nem nyúlhattak. És működött! természetesen eltitkolták a dolgot, és megtiltották neki hogy ilyeneket csináljon. Azt vallotta, hogy a térben, a levegőben több energia van mint amit az atomokból nyerhetünk. És megtalálta a módját hogy kell kinyerni.

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Vissza

Fórumszabályzat