28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Loeb
Loeb [1280]
Nem mindenki csillagász ám!

Repülőjegy 184 Euro.. Autóbérlés 271 Euro.. Rálépni a világ leghíresebb Special Stage-re... Felbecsülhetetlen! 2007 Neste Rally

Silent
Silent [15516]
Ha vki nem tudja hol van a mars, akkor az gáz. Megpróbálom elmondani:
hold mellett van. Nos ha kinézel, és a holdat nézed, akkor a szemgójódat a holdtól kb 10 cmre nézd lejjebb, és 50 cmrrel nézd balra! kb. ott lesz, de a lényeg az hogy nem fehér fénye van hanem narancssárgás vörös szine van!!! Sok sikert a kereséshez!

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Vissza

Fórumszabályzat