És a magyar szinkron is jó, Al röhögését nagyon eltalálták
ja a Marcy-s poénok tényleg jók. Szerintem az egyik legjobb rész, az, amikor Kelly osztály találkozója van.
...:::Barcelona Rules:::...
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
...:::Barcelona Rules:::...