28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rém rendes család!



Írd ide hozzászólásod:

a varga
a varga [849]
ja Al a legjobb. Meg a faszi feje is egy cipőárushot illő.
És a magyar szinkron is jó, Al röhögését nagyon eltalálták

ja a Marcy-s poénok tényleg jók. Szerintem az egyik legjobb rész, az, amikor Kelly osztály találkozója van.

...:::Barcelona Rules:::...

Vissza

Fórumszabályzat