28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Graffiti



Írd ide hozzászólásod:

Bismarck
Bismarck [2342]
"deszkazni, vagy narkozni, vagy grafitizni."


fenébe én kivétel vagyok! egyiket se mívelem!

www.wargamer.hu

Jency
Jency [473]
Reszket a MÁV is. Ebben az orszagban a fiatalok nem tudnak mast csinalni, mint deszkazni, vagy narkozni, vagy grafitizni.
De egy jo greftas nem csak festeni tud hanem azt is tudja ,hogyhova kell festeni...

Can I kick it??!!

Vissza

Fórumszabályzat