28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Atya
Atya [326]
Nem feltétlenül! Míg az acél csak egy "kicsit" felmelegedne, addig a májad felrobbanna ilyen sebességnél

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Fehér Ernő Viktor
Fehér Ernő Viktor [1158]
Vagy még megint régebben írta valaki(most nem emlékszem)hogy az ember nem bírná ki a fénysebességet.Vegyünk egy vadászgépet és egy trabantot:A vadászgép átlépi a hangsebességet.Ha a trabant valahogy át tudná lépni szerintem darabokra hullana.Nem az ember nem bírja hanem a gép.Ha jól összevan téve a gép,stabil,gyorsulásra van téve,akkor az ember is kibírja benne.

"...facilis descensus Averno; noctes atque dies patet atri ianua Ditis."

Vissza

Fórumszabályzat