28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
ja, nem volt rossz... várom a vasárnapi részt, szentem jobb, mint a Millenium!

sakálemberek...

nyomi
nyomi [7258]
Malini volt Muldernek volt egy fasza beszólása, mikor varázsolt Scullynak... "A nagy Muldini" azon kifeküdtem

valami ASUS izé, nemtom...

molzo
molzo [724]
Rossz hír, kedden már nem lesz ismétlés. Ez az utóbbi rész is jó volt: A Nagy Melini.

X

Vissza

Fórumszabályzat