28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps2 vs Xbox



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
PoCoK: Ennyi erővel vehetnél X-Box-ot is, mivel mind a MGS2, mind a FFX megjelenik rá. És akkor még nem említettem azt a játékot, ami miatt majdnem vettem egy PS2-t: Silent Hill 2. Az is lesz X-Box-ra. Nemsokára újra átélhetitek a rettegést! Ki játszott az első részével? Nekem az nagyon bejött.
PoCoK
PoCoK [2328]
Ha lenne rá pénzem, én is megvenném, de én már 2 játék miatt.. Ezek pedig a FFX és a Metal Gear 2..

stufumofo™

hering
hering [4574]
Én csak egy játék miatt nem vennék PS2.

http://www.jatekok.hu

Vissza

Fórumszabályzat