28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megesz Camp 2004



Írd ide hozzászólásod:

kuf
kuf [14]
Jani,

igazad van,h talán furán hangzik a korhatár, de ez a lassan 10 év táborozási tapasztalatai alapján alakult ki és egy szükséges rossz. A 18. év alatti táborozókra valakinek felelősséget kell vállalni és ezt nagyon komolyan kell venni. Pl bármilyen baleset történik, szeszesital fogyasztás, stb stb.
A kisérő alatt érthetünk egy barátod, aki 18 éves és felelősséget vállal érted.

Striker,

Most esett le, ha regisztrálod magad a fórumra, valóban van egy korkérdés, de ezt nem mi tettük fel,hanem a fórum motorja

Amúgy ismét megy az oldal, volt 1 kis technikai leállás!

üdv,
kuf

kuf

jani0624
jani0624 [1727]
Nemmis, tudom kinek beszéltem a korhatárról
Kisérőt meg nem viszek
Szoval idén kihagyom
Striker the One
Striker the One [732]
Hozzád vagy hozzám képes egyépként a legfiatalabb a táborban 9 éves... vannak 9-40 évesig emberek

Striker The One & The Last.

Vissza

Fórumszabályzat