igazad van,h talán furán hangzik a korhatár, de ez a lassan 10 év táborozási tapasztalatai alapján alakult ki és egy szükséges rossz. A 18. év alatti táborozókra valakinek felelősséget kell vállalni és ezt nagyon komolyan kell venni. Pl bármilyen baleset történik, szeszesital fogyasztás, stb stb.
A kisérő alatt érthetünk egy barátod, aki 18 éves és felelősséget vállal érted.
Striker,
Most esett le, ha regisztrálod magad a fórumra, valóban van egy korkérdés, de ezt nem mi tettük fel,hanem a fórum motorja
Amúgy ismét megy az oldal, volt 1 kis technikai leállás!


üdv,
kuf
kuf
