28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
Hi!

Meg eleg az elejen tartok es nincs sok idom jatszani vele de van ebben valami "snake" mod? mert ha csak egyszeruen setalok "elvileg" nem kelt zajt megis ha a hapsi moge erek neha megfordul es nem tudom egy utessel elintezni.( igen van nalam zacsi meg baseball uto)
Ilyenkor nekem van balszerencsem, vagy van egy lopakodo mod is?

Koszi a helpet!

Vissza

Fórumszabályzat