28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Boltokban a Warlords Battlecry III (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

molzo
molzo [724]
Hát persze, mert azt akarják, hogy megvedd!
A II az tényleg jó volt, a területfoglalós megoldás nagyon tetszett.
Sztem nincs benne túl sok újítás, de az jópofa, hogy a Diablohoz hasonlóan már különféle tipusú cuccok vannak.(rare,unique,set)

X

Vissza

Fórumszabályzat