Na a spanyol-orosz meccs jobb minbb mint vártam, de ez a minimum az előzöhöz képest
Még jó h Alejnyicsevet beraktam a kezdő csapatomba.A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Még jó h Alejnyicsevet beraktam a kezdő csapatomba.A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
