hmm...igaz még pcie alaplapot is alig kapni ezek meg ilyennel rukkolnak elő...de szvsz nem rossz ötlet. bár lehet ezt csak azért találták ki, mert sli nélkül lenyomja őket az ati... és ha egymás mellé tesz az ember 2 kareszt, akkor szvsz a belső ventije nem igazán tud működni...vagy tévedek?