28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Persze én is tudom mit érnek nektek, de nekem a szivemehez nőtt egyedi darabok. A ti4200-n kicseréltem a hűtést. A 9500PRO pedig 365/365-ön megy. Meg így nem kell ráfizernem a 9800PRO-ra
Tiby
Tiby [635]
Az jó, cak a kártyáidból nyugodtan mehet le Ti4200-ből 3000-5000, 9500pro-ból meg min 6-7e-et

Run Greats On

Babykiller
Babykiller [14268]
Jó hogy nyyitottam egy általános VGA biznisz topicot, mindent bele
bobakcsaba
bobakcsaba [1215]
Ezek kívül van eladó 9200SE 8kilóért
Ha építesz egy gépet az asszonynak, aki csak netezik, akkor tökéletes, sőt még filmet is lehet rajta nézni

Your brain gets smart but your head gets dumb.

Vissza

Fórumszabályzat