desktop1 desktop2 desktop3 .jpg
Ezt a hermat hasznalom leggyakabban.
Van olyan, mikor nincs az asztalon ikon. (arrange icons by > show desktop icons [_] nincs pipa)
"Hód, most már fújd ki!!!! "
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
"Hód, most már fújd ki!!!! "