28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mutassátok az asztalotok!



Írd ide hozzászólásod:

neozed
neozed [1399]
Ok
THX

Örökké nem eshet!

Atya
Atya [326]
Talisman desktop 2.3

CD -n volt meg hozza egy csomo Theme is!!!
Most mar fenn hagytam ,mert most jottem ra, hogy van melletett Theme.

"Hód, most már fújd ki!!!! "

neozed
neozed [1399]
Szép.
Ezt melyik progival csináltad?

Örökké nem eshet!

Atya
Atya [326]
Nem is!
http://atya-wap.fw.hu/desk1.JPG
http://atya-wap.fw.hu/desk2.JPG
http://atya-wap.fw.hu/desk3.JPG

Csak nagy gyal kell irni a JPG -t

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Atya
Atya [326]
Tokon rugom magam!

Vmi |?ic$a moderator kitorolte a kepeim

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Atya
Atya [326]
http://atya-wap.fw.hu/desk1.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk2.jpg
http://atya-wap.fw.hu/desk3.jpg

Ott a szeken fogtok hanyatt esni, ha meglatjatok!!!
Csak megmutatni tettem fel a progit. Tehat mar nem is hasznalom. Jo nekem a StyleXP + ChaNinja (theme). Angel of Darkness es hatterrel.
Asztalon a lomtar, plusz egy atlatszo ikon

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Vissza

Fórumszabályzat