Ha jó lezs a grafika, akkor nekem bejön, és nagyon csípem az RTS-eket.
Rise of Nations, AOK stb mind nagyon bejön, szal ha ötletesre csinálják a küldetéseket, akkor én biztosan játszom vele.
Egy háborús helyzetet meg amúgy sem igazán lehet szimulálni, talán egy paintball meccsen.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W