28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

War Times: European Frontline (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Anonymus23
Anonymus23 [4532]
Nekem viszont nagyon bejönnek az ilyen játékok, szal lehet lehúzni, meg minden, de itt nem a történelmi hűség a lényeg, hanem max annyi, hogy abba a korba, az akkori fegyverek, stb. szintjét próbálják behozni.
Ha jó lezs a grafika, akkor nekem bejön, és nagyon csípem az RTS-eket.
Rise of Nations, AOK stb mind nagyon bejön, szal ha ötletesre csinálják a küldetéseket, akkor én biztosan játszom vele.

Egy háborús helyzetet meg amúgy sem igazán lehet szimulálni, talán egy paintball meccsen.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Vissza

Fórumszabályzat