28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

War Times: European Frontline (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

savanyu
savanyu [903]
Bár azt meg kell hagyni, hogy grafikailag rendkívül épületes élményt nyújthat...
Bár szerintem a CM a maga 'kiforratlan' grafikájával jobb és épületes élményt nyújt...
De hát ízlések és pofonok...
Kinek a Szőke, kinek a Barna...

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Vissza

Fórumszabályzat