természetesen a legjobb világháborús játék a Hidden and Dangerous 2...
mind lehetőségek és taktika terén ver mindent, nem is szólva a szép LSD3 engine megvalósításáról...
alapmű...
Cseréltem a főoldali szavazást.
Az előző eredménye:
Melyik magyar fejlesztésű stratégiai játékot várod legjobban? Armies of Exigo 28%
Codename: Panzers 26%
D-Day 14%
Nexus 32%