.
Hogy jártam ,na hogy!!????
Rossz helyre mentettem és elszállt az ÖSSZES 5*-os pályám!!!
Pedig már csak a "kulcsszemélyiség volt hátra!!!
Olyan szép lett volna megnézni ,hogy 98/100 ,de hát elcsesztem!!!
EZEKUTÁN CSAKAZÉRTIS MEGCSINÁLOM 100/100-ra!
BRRRRRRR!!!






Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
