28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
anno a ZED tényleg jó volt...csak a sok tuja a full gamma miatt más újságokat vettek... Pedig ismerjük be 10 ajándék játékból kb. 2 ami jó is...:-\

Vissza

Fórumszabályzat