28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
anno én 576-ot szoktam vásárolni addig, amíg covboy-nak ki nem tették a szűrét... kibaszott jó cikkeket írt, meg a levrov is überlol volt... olyanokat röhögtem, hogy még! utána még vettem vagy kettőt, de hatalmasat esett a színvonal azóta nem veszek semmit, haveroknak van úgyis, tőlük szoktam lejmolni ha már elolvasták

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat