azóta nem veszek semmit, haveroknak van úgyis, tőlük szoktam lejmolni ha már elolvasták 
valami ASUS izé, nemtom...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
azóta nem veszek semmit, haveroknak van úgyis, tőlük szoktam lejmolni ha már elolvasták 
valami ASUS izé, nemtom...