Multkor neozeddel meg Divaddal nyomattuk egy szerveren mi hárman, meg botok, de azok a rohadékok jól lealáztak minket

Fórum » Beszélgetés a játékokról

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!