28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

BenyoBoy
BenyoBoy [213]
A gépen fen vann az összes GTA, és kedvemtől függ, hogy melyikkel játszok. Most a GTA2-őt nyomom, és végigjátszást is csinálok belőle. (már csak 1 világ és kész!!!)

Block Rockin Beats !!!

Vissza

Fórumszabályzat