28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

lalakov
lalakov [1002]
Tényleg a "GTA:San Andreas"-ból is 4-gyel van több, mint kellene.

Lassan fizetést fogok kérni.
s0lo
s0lo [105]
akkormár a GTA:San Andreas topikot is meg ezt az óvodás zsombort is.

In the deep and dark bowels of the underworld, order must be maintained.

Vissza

Fórumszabályzat