28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

nihilism
nihilism [3144]
Mivel nalunk szinte csak lanyok vannak, ezert kb oroluk irnek. Van egy dagadt, csunya, amolyan wannabe kurva, aki azt hiszi magarol, hogy o a no1, kb eszmeletlen nevetseges amikor az osztalyom gyik fiuit ossza, hogy milyen igenytelenek stb... Meg van par pedal lany, ezek kozul a legundoritobb az, aki cca 140 cm, ugy nez ki, mint egy 10 eves, olyan hangja is van, es valami elviselhetetlen, en egyszer majdnem megutottem. Nem nagykepu, meg semmi ilyen, csak egyetlen temaja a tanulas, es amikor beszel, eldonti a fejet jobbra-balra, pofazas kozben elore razza, hogy helyeseljen arra, amit mond... Pfff... A tobbi csak ugy van, ha nem lennenek az se tunne fel, amolyan atlag kispolgarok, semmi kulonosek. Ja, es a 26 lanybol egy se szep...

Vissza

Fórumszabályzat