28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Gid
Gid [181]
Gubar, nekem amit írtál nem tűnt fel, de lehet hogy igazad van... Inkább választod a GS-os Ganxta féle Carma 3 leírást?
Jobb ha arról szól a játékismertető, hogy nem tudja felrakni az eredeti fullos gamét, meg igazából nem is szereti az autós játékokat, de odarittyent nekünk néhány bazmeg de kemény is vagyok beszólást?
Én még mindig nem tudok napirendre térni a mélyvíz rovaton, a komplett videokártya tesztjükből már csak az hiányzott, hogy milyen színű a kártya. Persze az olyan lényegtelen adatok, mint teljesítmény, megbízhatóság, kompatibilitás kihagyták, ne terheljék vele a titkárnők lelkét.
Hiába ez egy igazi gamer lap.

...

Vissza

Fórumszabályzat