28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Bercee
Bercee [486]
Monty!!!
Na neeeee!Én ezerszer megcsináltam azt amit
mondtál.GS vs. 576 vs. PC Guru.És így döntöttem a GS melett.A PC guruban nagyképűek mind!!!!Az 576, egy számítástechnikai magazinhoz manapság minimum kell 1 CD.

Ha kilépek a sötétből,és meglátod a szemem,annyit mondassz nekem:kegyelem!De sohasem!

Vissza

Fórumszabályzat