Na neeeee!Én ezerszer megcsináltam azt amit
mondtál.GS vs. 576 vs. PC Guru.És így döntöttem a GS melett.A PC guruban nagyképűek mind!!!!Az 576, egy számítástechnikai magazinhoz manapság minimum kell 1 CD.
Ha kilépek a sötétből,és meglátod a szemem,annyit mondassz nekem:kegyelem!De sohasem!
