)egyáltalán pl egy játék leirást hogy lehet nagyképüen irni? a cikekk teljesen korrektek és a lap minősége is elsőosztályu. a teljes játékok vegyesek de akármennyire is szapuljátok több jo volt mint a Gameszarnál. mert ott csak a Shogo volt jo! a Gurunál meg azért ott volt a Freespace az IG HoM2 stb..
a levrov minősége meg nem nérvado mert csak két lap a százxből.
losztmucsacsosz
