28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Trafikos
Trafikos [1892]
nem tudom miért mondjátok azt hogy a Guru nagyképü!)
egyáltalán pl egy játék leirást hogy lehet nagyképüen irni? a cikekk teljesen korrektek és a lap minősége is elsőosztályu. a teljes játékok vegyesek de akármennyire is szapuljátok több jo volt mint a Gameszarnál. mert ott csak a Shogo volt jo! a Gurunál meg azért ott volt a Freespace az IG HoM2 stb..
a levrov minősége meg nem nérvado mert csak két lap a százxből.

losztmucsacsosz

Vissza

Fórumszabályzat