hát szerintem sem szerencsés a Guru szineiben irni. mint magán embernek a véleményét ide irhattad volna nyugodtan de igy mint Gurusnak nem látom értelmét felszolalásodnak mert itt ugy is mindenki tudja hogy a Guru az egy szinvonalas ujság.
szoval kár volt 
losztmucsacsosz