28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Trafikos
Trafikos [1892]
hát szerintem sem szerencsés a Guru szineiben irni. mint magán embernek a véleményét ide irhattad volna nyugodtan de igy mint Gurusnak nem látom értelmét felszolalásodnak mert itt ugy is mindenki tudja hogy a Guru az egy szinvonalas ujság.

szoval kár volt

losztmucsacsosz

Vissza

Fórumszabályzat