28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Mephisto
Mephisto [5959]
Hát igen. A Zed tönkremente óta nagyon emelkedni kezdtek a GURU-s árak. Bizos vagyok benne, hogy teljes játék ide vagy oda, olcsóbban is kijöhetnének. De mivel nincs konkurencia (az 576 azért jó, csak nem CD-s) így addig emelik az árat, amig akarják. Azért ne mondják, hogy alig jönnek ki, őket a Vogel támogatja. Az IDG-s PCWORLD 164 oldallal és két CD-vel jön ki 990-ért! Időnként VCD-t, DVD-t, operációs rendszereket adnak hozzá, szóval elég jó, de mennyiért? előfizetéssel 750!

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat