28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

jatfield
jatfield [3488]
Az 576-ra és a GameStar-ra gondolsz? Ha nem sokat változott az 576, mióta CoVboy elment (azóta nem veszem), elképzelhetetlennek tartom. Egyébként -állítólag- a GS nem az X és a Zed egyesülése, hanem a PC-X utódja.

U.i.: Szerintem a hardver-teszteket, a teljes játékot vagy a posztert koppintásnak nevezni majdnem olyan, mintha azt kifogásolnád, hogy a többi újság is színes, nemcsak a Guru. Ez a gamerlapoknál, azt hiszem, már megszokott extra.

Vissza

Fórumszabályzat